Send, please, your CV to the info@speel.cz email address, if you are interested in a job at SPEEL PRAHA s.r.o. company.

Mechanik elektronik

Náplň práce

  • hlavní náplní je osazování a pájení desek plošných spojů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • technické myšlení a cit pro elektroniku
  • samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • znalost elektronických součástek a čtení technické dokumentace výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě s více než 25 lety zkušeností v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení plus bonusy
  • různorodou a zajímavou práci
  • neformální a pohodovou atmosféru
  • osobní rozvoj – spolupráci se zkušenými odborníky v oboru
  • jednosměnný provoz, 7,5 hod klouzavou pracovní dobu
  • až 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • stravování v areálu firmy
  • dobrou dostupnost veřejnou dopravou

Kontakt

Vývojový pracovník HW a SW

Náplň práce

  • Hlavní náplní je vývoj leteckých přístrojů (avioniky), především pak elektronických zařízení pro záznam letových a hlasových dat v palubních letových zapisovačích a tvorba firmware.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk – alespoň pasivně
  • Pečlivost a cit pro přesnost
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě s 25 lety zkušeností v oboru
  • Odpovídající mzdové ohodnocení plus bonusy
  • Různorodou a zajímavou práci
  • Neformální a pohodovou atmosféru
  • Osobní rozvoj – spolupráci se zkušenými odborníky v oboru
  • Možnost podílet se na vzniku avioniky, od zadání přes vývoj a výrobu až po integraci na letadle
  • Jednosměnný provoz
  • 7,5 hodinovou klouzavou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Stravování v areálu firmy
  • Dobrou dostupnost veřejnou dopravou

Kontakt

Scroll to Top